LED Info

Kontakt

Salon LEDfinity

Godziny otwarcia:
Pn. - sob.: 10:00 - 20:00
Nd.: 10:00 - 16:00

Tel. 533 323 787

Ul. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk
I piętro (lokal 1.22)

Czym jest SirioLED PRO?

SirioLED PRO to nowoczesna alternatywa dla żarówek halogenowych MR16 i GU10.

Gdzie można wykorzystać SirioLED PRO?

Wszędzie. SirioLED PRO nadaje się zarówno do wykorzystania w pomieszczeniach takich jak kuchnia, przedpokój, pokój, ale również świetnie sprawdza się np. w łazience.

Ile mogę zaoszczędzić wybierając SirioLED PRO?

Podczas gdy żarówka halogenowa wymaga aż 50W to SirioLED PRO potrzebuje zaledwie 5W dla emisji takiej samej ilości światła. Zakładając, że koszt 1kwh to 60gr (a prąd wciąż drożeje) i światło zapalamy średnio na 5h dziennie to po roku w Twoim portfelu pozostanie ponad 60zł. Teraz pomnóż to przez liczbę żarówek w Twoim domu.. Opłaca się, prawda?

Jak trwałe jest SirioLED PRO?

SirioLED PRO jest w całości wykonana z aluminium, a źródłem światła jest bardzo wydajna dioda firmy Citizen o żywotności przekraczającej 100 000 godzin. Dlatego z czystym sumieniem i radosnym sercem dajemy Tobie na nią aż 7 lat gwarancji! Dla porównania - zwykłe żarówki (czy też halogeny) trzeba wymieniać co rok, góra dwa. Wnioski nasuwają się same..

Czy SirioLED PRO jest bezpieczne?

Dzięki zastosowaniu aluminiowej obudowy, która doskonale odprowadza ciepło, temperatura SirioLED PRO jest o wiele niższa niż żarówki halogenowej. W związku z tym nie poparzą się nią dzieci czy domowe zwierzęta. Co więcej, w tej technologii nie wykorzystuje się niebezpiecznych gazów jak to ma miejsce przy żarówkach halogenowych. Zdrowie i ekologia w jednym!

Jakie światło daje SirioLED PRO?

Dokładnie takie jakiego sobie zażyczysz! Wybierz barwę światła (ciepłą, neutralną lub zimną) i ciesz się oświetleniem, które pasuje do Twojego domu, biura i każdego innego miejsca gdzie potrzeba Ci światła.

Czy montaż jest trudny?

Nie. SirioLED PRO montuje się w bardzo prosty sposób. Trwa to tyle samo czasu jak dla żarówki halogenowej MR16 czy GU10.

Gdzie mogę kupić SirioLED PRO?

Zapraszamy na stronę ledownia.pl lub do naszego stacjonarnego sklepu firmowego w Gdańsku, ul. Trakt Św. Wojciecha 229 (obok stacji Shell)

Ile to kosztuje?

81zł netto.