Czym jest SirioLED PRO?

SirioLED PRO to nowoczesna alternatywa dla żarówek w obudowach MR16 oraz MR11 (SirioLED PRO mini).

Gdzie można wykorzystać SirioLED PRO?

Wszędzie tam, gdzie chcemy lub możemy zastosować żarówkę w obudowie MR16 lub MR11.

Ile mogę zaoszczędzić wybierając SirioLED PRO?

Podczas gdy żarówka halogenowa wymaga aż 50W to SirioLED PRO potrzebuje zaledwie 5W dla emisji takiej samej ilości światła. Zakładając, że koszt 1kwh to 60gr (a prąd wciąż drożeje) i światło zapalamy średnio na 5h dziennie to po roku w Twoim portfelu pozostanie ponad 60zł. Teraz pomnóż to przez liczbę żarówek w Twoim domu.. Opłaca się, prawda?

Jak trwałe jest SirioLED PRO?

SirioLED PRO jest w całości wykonana z aluminium, a źródłem światła jest bardzo wydajna dioda firmy Citizen o żywotności przekraczającej 100 000 godzin. Dlatego oferujemy na SirioLED PRO aż 7 lat gwarancji!

Czy SirioLED PRO jest bezpieczne?

Dzięki zastosowaniu aluminiowej obudowy, która doskonale odprowadza ciepło, temperatura SirioLED PRO jest o wiele niższa niż żarówki halogenowej. Nie jest ona w stanie stworzyć żadnego zagrożenia pożarowego lub poparzeniowego. SirioLED PRO nie wykorzystuje żadnych niebezpiecznych substancji. Bezpieczeństwo, trwałość i wydajność - to trzy najtrafniejsze słowa.

Jakie światło daje SirioLED PRO?

Dokładnie takie jakiego sobie zażyczysz! Wybierz barwę światła (ciepłą, neutralną lub zimną) i ciesz się oświetleniem, które pasuje do Twojego domu, biura i każdego innego miejsca gdzie potrzeba Ci światła.

Czy montaż jest trudny?

Nie. SirioLED PRO montuje się w bardzo prosty sposób. Trwa to tyle samo czasu jak dla żarówki halogenowej MR16 czy GU10.

Gdzie mogę kupić SirioLED PRO?

Zapraszamy na stronę ledownia.pl lub do naszego stacjonarnego sklepu firmowego w Gdańsku.

Ile to kosztuje?

Zapraszamy na stronę produktu.